O firmie

TECWELD jest firmą rodzinną założoną w 1997 roku. Jesteśmy jednym z największych w Polsce bezpośrednich importerów wyrobów spawalniczych z Azji i Europy Jako pierwsi Polsce w 2000 roku zaczęliśmy współpracę z chińskimi producentami wyrobów spawalniczych. Dzisiaj nasza kompleksowa oferta pochodzi od ponad 50 dostawców z Chin i Korei. Kupujemy wyroby dobrej jakości, dużo i tanio, więc możemy zagwarantować najlepsze warunki współpracy. Zajmujemy się również produkcją uchwytów spawalniczych MIG, TIG oraz plazma, jak również wyrobów chemii spawalniczej serii SPAWMIX. Naszą ofertę opieramy wyłącznie na własnym imporcie i produkcji. Produkty TECWELD sygnowane marką Sherman są synonimem dobrej jakości za rozsądną cenę. Cztery linie przeznaczone są do prac o różnym zaawansowaniu i współczynniku obciążenia:

Sherman-digitecSHERMAN-digitec: sterowane cyfrowo dla profesjonalistów

Sherman-profiSHERMAN-profi: do pracy intensywnej

Sherman-workshopSHERMAN-workshop: do pracy przerywanej

Sherman-hobbySHERMAN-hobby: do pracy dorywczej

Od 1998 roku produkujemy spray dla sportowców – Sztuczny Lód ICEMIX. W 2012 roku wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością dla produktu ICEMIX, potwierdzony uzyskanymi certyfikatami jednostki notyfikowanej, sukcesywnie odnawianymi w latach następnych:
– Certyfikat WE zgodny z dyrektywą 93/42/EWG (MDD)
– Certyfikat dla Systemu Zarządzania wg PN-EN ISO 13485
Jesteśmy jedynym w Polsce producentem tego typu wyrobu medycznego certyfikowanego znakiem CE.

Od roku 2012 rozszerzamy ofertę o wyroby chemii technicznej naszej produkcji. Celem firmy jest ugruntowanie pozycji rynkowej poprzez rozszerzenie zakresu Systemu Jakości na całe przedsiębiorstwo, co pozwoli na podniesienie i ustabilizowanie jakości naszych wyrobów.

INFORMACJE

SIEDZIBA