indi-nowosci

Nowość w ofercie – Podgrzewacz indukcyjny INDI-1

Podgrzewacz indukcyjny INDI-1 to urządzenie do szybkiego nagrzewania elementów metalowych. Znajduje zastosowanie w warsztatach remontowych i serwisach samochodowych do gięcia rur i prętów, odkręcania zapieczonych i skorodowanych połączeń gwintowych, prostowania blach i usuwania naklejek.

digitig-315acdc-nowosci

Nowość w ofercie – Spawarka inwertorowa DIGITIG pulse AC/DC 315GD

Cyfrowa spawarka DIGITIG PULSE AC/DC 315GD jest urządzeniem najnowszej generacji, przeznaczonym do zastosowań profesjonalnych. Wykonana jest w technologii IGBT i wyposażona w sterowanie cyfrowe. Służy do spawania ręcznego metodą TIG stali i metali kolorowych prądem stałym oraz przemiennym. Urządzenie wyposażone jest w opcję spawania metodą MMA (elektrodą otuloną).

mig225gds-nowosci

Nowość w ofercie – Spawarka inwertorowa DIGIMIG 225GDS

Synergiczna spawarka DIGIMIG 225GDS jest najbardziej innowacyjnym na rynku polskim urządzeniem do spawania ręcznego stali i metali kolorowych metodami MIG/MAG, MMA (elektrodą otuloną) i Lift TIG. Urządzenie skierowane jest do zawodowców ceniących wysoką jakość i niezawodność. Stosowane może być również do lutospawania cienkich (do 3 mm) blach ocynkowanych. Dzięki zmianie polaryzacji urządzenie pozwala spawać metodą…

mig200s-nowosci

Nowość w ofercie – Spawarka inwertorowa MIG 200S

Spawarka półautomatyczna MIG 200S to urządzenie inwertorowe wykonane w technologii MOSFET. Służy do spawania ręcznego stali i metali kolorowych elektrodą otuloną (metoda MMA), drutem elektrodowym w osłonie gazów ochronnych (metoda MIG/MAG) oraz drutem samoosłonowym bez użycia gazów ochronnych.

digimig200gd-nowosci

Nowość w ofercie – Spawarka inwertorowa synergiczna DIGIMIG 200GD

Synergiczna spawarka DIGIMIG 200GD służy do spawania ręcznego stali i metali kolorowych. Urządzenie skierowane jest do zawodowców ceniących jakość i niezawodność. Umożliwia spawanie metodami MIG/MAG, MMA (elektrodą otuloną) i Lift TIG. Stosowane może być również do lutospawania cienkich (do 3mm) blach ocynkowanych. Dzięki zmianie polaryzacji urządzenie pozwala spawać metodą MIG/MAG z zastosowaniem zarówno standardowych drutów…

tig210acdcpulse-nowosci

Nowość w ofercie – Spawarka inwertorowa TIG 210 AC/DC pulse

Spawarka TIG 210 AC/DC pulse jest urządzeniem inwertorowym wykonanym w technologii IGBT. Służy do spawania ręcznego prądem stałym oraz przemiennym metodą TIG oraz prądem stałym elektrodą otuloną (metoda MMA). W szerokim zakresie znajduje zastosowanie zarówno przy pracach produkcyjnych, jak i usługowych. Przeznaczone jest do pracy w pomieszczeniach zamkniętych i zadaszonych.